Saisanket

Saisanket

Saisanket misyonu 1995’ten beri Kamu Su İşleri ve Endüstriyel uygulamalar için su sistemlerinin kesin kontrolünü sağlayan yenilikçi bir teknoloji tasarlamak ve üretmek olmuştur. Son 50 yılda kontrol vanalarının tasarımında ortaya çıkan en büyük gelişme bu gayretlerin sonucudur.

Saisanket kontrol vanaları son derece güvenilir & sürdürülebilir uzun ömürlü bir performans sunmaktadır. Saisanket’in gömülü emniyet özellikleri Su Kanal İdarelerine mevzuata ilişkin gereksinimleri karşılamalarında, çevresel zorluklara göğüs germelerinde ve bunları yaparken değerli doğal kaynakları korumalarında yardımcı olur.

Saisanket – Yenilikçi Pistonlu Vana Hassas Kontrol Sağlar

Saisanket’in benzersiz tasarımı su yönetimi problemleri konusunda geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. Sıvı dinamikleri, mekanik kuvvet ve üstün kontrol konusunda doğasında var olan avantajları yaratıcı konfigürasyonlarla birleştirmektedir.

Saisanket dünya çapında tesislere katma değer ve stabilite katma konusunda kendini kanıtlamış bir başarı geçmişine sahip olmaktan dolayı gurur duymaktadır.

  • Su işleri – hem kentsel hem de kırsal alanlar için dağıtım şebekeleri, sızıntı & patlak azaltma, basınç düşürme, dinamik basınç yönetimi.
  • Endüstriyel Su– elektrik/güç üretimi, yiyecek & içecek tesisleri & suya bağımlı diğer tesisler.
  • Madencilik İşletmeleri – sıvı düzenlemesi, en yüksek standartlarda hassas kontrol & operasyonel güvenlik sağlama.
  • Tuz Giderme Tesisleri – aşınmaya dayanıklı Saisanket deniz suyunun, hafif tuzlu suyun & tuzlu suyun kontrolü için doğal olarak uygundur.
  • Su Arıtma Tesisleri – atık su ve içilebilir su arıtma tesisleri.
  • Sulama Sistemleri– tarımsal projeler, belediye ve ticari bahçe işleri.