HWM

HWM

HWM su, atık su ve gaz şebekeleri için telemetri AMR ve tesis optimizasyon ürünleri ile birlikte izleme ve uzaktan ölçüm ekipmanları tasarlamakta ve üretmektedir.

HWM'nin 30 yılı aşkın bir süredir önceliği temiz su ve şebeke dağıtım sistemlerinin izlenmesi olmuştur; bununla birlikte, HWM son birkaç yıldır hizmetlerini gaz, su ve elektrik sayaç tüketimi, gaz şebekesi izleme ve kanalizasyon ve su baskını izleme dâhil olmak üzere farklı sektörlere doğru genişletmiştir. HWM'nin çözümlerinin su ve kanalizasyon idarelerinin zaman, efor, doğal kaynaklar, enerji ve maliyet alanlarında tasarruf sağlamalarında yardımcı olma konusunda büyük bir etkisi olmuştur.

HWM Ürün Yelpazesi

Su Şebekesi İzleme : Debi, basınç ve diğer parametreler, pille çalışan uzaktan ölçüm izleme, basınç kontrolü ve sızıntı tespiti.

Atık Su İzleme : Intrinsically Safe (ATEX) pille çalışan uzaktan ölçüm ile seviye, debi ve diğer parametrelerin izlenmesi.

Gaz Şebekesi İzleme : Intrinsically Safe (ATEX) pille çalışan uzaktan ölçüm ile Şebeke izleme, Düzenleme istasyonu izleme, debi izleme.

Otomatik Sayaç Okuma : Su, Gaz, Elektrik.

Tesis Optimizasyonu : Enerji izleme, Bina Performansı, Sıcaklık, Nem, CO2 Legionella uyumu, laboratuvar tesisi izleme.

HWM dünyanın en gelişmiş, doğru ve kullanımı kolay, kablosuz izleme ve ölçüm ekipmanlarından Palmer, Radcom ve Radio-Tech'in başarılı ürün yelpazelerini bünyesine katmıştır. Saisanket misyonu 1995'ten beri Kamu Su İşleri ve Endüstriyel uygulamalar için su sistemlerinin kesin kontrolünü sağlayan yenilikçi bir teknoloji tasarlamak ve üretmek olmuştur. Son 50 yılda kontrol vanalarının tasarımında ortaya çıkan en büyük gelişme bu gayretlerin sonucudur.